top of page
ja.jpg

Jestem lekarzem, specjalistą chorób wewnętrznych i endokrynologii.

Studia medyczne na Wydziale Lekarskim Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie ukończyłem z wyróżnieniem w 2003 r. Następnie rozpocząłem staż i w dalszej kolejności w 2005 r szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie chorób wewnętrznych w Oddziale Kardiologiczno- Wewnętrznym X SPWSZ przy ul. Arkońskiej w Szczecinie. Miałem możliwość kształcenia się pod okiem doskonałych specjalistów i wyjątkowych osobowości m.in. dr n.med. Michała Kurowskiego,

lek. Małgorzaty Toczkowskiej, dr n.med. Iwony Nikodemskiej,

dr n.med. Wiesławy Zabłockiej, lek. Grażyny Snarskiej oraz „starszych” koleżanek, kolegów i personelu pielęgniarskiego z Oddz. X.

W okresie od 2010 r do 2021 r pracowałem

w Klinice Endokrynologii, Chorób Metabolicznych i Chorób Wewnętrznych PUM, gdzie pod nadzorem wyjątkowych specjalistów

Prof. dr hab.n.med.Anhellego Syrenicza i dr n.med. Elżbiety Andrysiak- Mamos oraz całego zespołu Kl. Endokrynologii miałem możliwość dalszego kształcenia.

W okresie od 2010 r do 2021 pracowałem również jako wykładowca, a następnie asystent w Klinice Endokrynologii PUM.

W 2011 r uzyskałem tytuł specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych.

W 2015 r uzyskałem tytuł specjalisty w dziedzinie endokrynologii.

W 2020 r obroniłem pracę doktorską pt. "Związek stężeń zonuliny, polimorfizmu genu apolipoproteiny E i stosowania diety bezglutenowej z wybranymi parametrami metabolicznymi, hormonalnymi i immunologicznymi u chorych z przewlekłym autoimmunizacyjnym zapaleniem tarczycy" i uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych. 

W 2023 r uzyskałem certyfikat androloga klinicznego

Polskiego Towarzystwa Andrologicznego.

 

W swojej pracy stawiam na rzetelność i fachowość, pamiętając jednak, aby w tym wszystkim być przede wszystkim człowiekiem. 

 

Lubię swoją pracę i kontakt z pacjentem.

bottom of page